23

MEI'15

 

İnsan günah işleyebilen bir varlık. "Benim günah işlemem mümkün değil." diyebilen hiç kimse bulunmuyor. Her insan, şu veya bu şekilde, az veya çok, günah çukuruna yaklaşıyor, bazen de içine düşüyor.
 

22

MEI'15

 

Birbirinden güzel tesettür modellerini sizlerle paylaşan sefamerve ayakkabı modellerinde de rakipleirni geride bırakıyor. Dilerseniz gündelik kıyafetlerinizde dilersenizde özel günlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık modelleri bir tık uzağınızda bulabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en yeni ayakkabı modelleri..

 

21

MEI'15

 

O, artık 35 yaşındadır ve kendisinden sonraya kalacak tek çocuğu ve soyunu devam ettirecek olan kızı, Hz. Fatıma o sene doğar. Ve o sene Hz. Muhammed peygamberliğe giden yolda deyim yerindeyse son dönemeci alır.

 

20

MEI'15
 
 
 
Birbirinden şık ürünleri sizin için bir araya getiren sefamerve kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. Sizin için bu hafta hazırladığımız kombin toplamda 5 parçadan oluşuyor. Tercihini yelekten yana kullanan hanımlar için oldukça şık duracak bu kombinleri web sitemizde rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Üstelik fiyatları da gayet uygun. Bu haftaki kombinimizi buyrun birlkte inceleyelim.


 
 

19

MEI'15

 

Mü''min insanın kalbinde sadece ve sadece Allah olmalıdır. Oraya başka şeyleri ve başkalarını yerleştirmek veya orayı mesken tutmalarına izin vermek şirktir. Bu itibarla, bir mü''minin kalbinde asla iki sevgi bir arada bulunamaz ve bir mü''min aynı anda hem Allah''a ve hem de başkalarına kulluk edemez.

18

MEI'15

 

Sefamerve birbirinden şık modelleriyle her geçen gün stoklarını güncellemeye devam ediyor. Bugünkü konumuz yeni güncellenene etek modelleri. Dilerseniz renkli dilerseniz tek renk dilerseniz de desenli modellerimizi gündelik yaşamda veya şık ortamlarda tercih edebilir hem rahatlığın hem şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz modeller.

16

MEI'15

 

 
Cape models presented by Sefamerve have been highly appreciated by women all over the world. Do not forget to have a look at the distinctive and elegant cape models on www.sefamerve.com. If you wish, you can order many reduced products with the 'paying at the door' (applicable only in Turkey) and credit card payment options. Inside Turkey, the shipping is FREE for orders that cost 100 TL or more.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

15

MEI'15

 

Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de Miraç Gecesidir. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Resulullahın (a.s.m.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir terakki ufkudur. Bu ulvi seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi Kur'ân-ı Kerimde âyetlerle anlatılmış ve varlığı inkâr edilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur. Bu îlâhî yolculuğun ilk merhalesi olan Mescid-i Aksâya kadarki safha Kur'ân'da şöyle anlatılır:
 

13

MEI'15

 

Eğer Islâm`ı tek kelime ile anlatmamız istense, "Namaz" diyebiliriz. Bu yüzden Allah Rasülü namazı, "dinin orta direği" diye nitelemiştir.(el-Hindî age. I/278 (1372), Ebu Naîm`den.)
 
İnsanlar Allah`ı tanımak için yaratılmışlardır. (K. ez-Zâriyat (51 ) 56: Ayrıca bk, Aclûn[M1>î[M2>, Kesfu`I-hafâ N/173.) Allah`ı iyi tanımışlığın en güzel göstergesi namazdır.
 
Trefwoorden:

12

MEI'15

 

Sefamerve, with many elegant product models, continues to attract attention of women all over the world. With just one click, you can view all the models, see different color options and order any product you want. You can pay via credit card, bank transfer and PayPal (go to www.sefamerve.com for more payment options). The shipping is free for orders that cost 100  or more (applicable for orders made from Austria, Belgium, Cyprus, Denmark, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Switzerland and United Kingdom). Here are the beautiful models we have prepared for you...  

 

 

11

MEI'15

 

İnsanlar arasındaki adalet, bir âmirin, ülkesini idare için koyduğu kanunlar içinde hareket etmesidir. Zulüm ise, bu kanunun dışına çıkmaktır. Her şeyi yoktan yaratan Allahü teâlâ, hâkimler hâkimi, her şeyin asıl sahibi ve tek yaratıcısıdır. Üstünde bir âmiri, sahibi yoktur ki, Onu bir kanun altında bulundursun. Bundan dolayı, (Allah’ın yaptığı şu iş, adalete uymuyor) denmez.
 

09

MEI'15

 

Birine hediye vermek, ona olan sevgiyi bildirmek olur. İki hadis-i şerif meali:
(Bir din kardeşinizi seviyorsanız, sevdiğinizi kendisine bildirin!) [Buhârî]

08

MEI'15

 

 
Mavi ve ikincil renk morun karışımından oluşuan Saks Mavisi için; Derinlik, sezgi, hassasiyet ve en önemlisi neden burada olduğunu bilmek bu rengin konusudur. Mistik bir renk olan saks mavi zihinsel gücü, içten gelen otorite ve efektif olmayı da temsil eder.

07

MEI'15

 

 

Riya;iş,söz ve davranışlarda gösterişe yer verme,bir iyiliği veya salih bir ameli Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle değil,ibnsanların beğenisi için yapma.Bu davranışa riya,bu davranışta bulunan kimseyede riyakar veya mürai denir..

06

MEI'15

 

Sefamerve has been growing its business and updating its range of product models by presenting exceptional opportunities for its customers from inside and outside Turkey. Especially for our foreign customers, ordering hijab clothing on our website is a great ease. Growing day by day, Sefamerve prioritizes customer satisfaction and service quality.

05

MEI'15

 

Osmanlı geçmişimizde olduğu kadar geleceğimizdede yer edinen, tarihte devlet vasfını üstlenmekle kalmayıp aynı zamanda Türklere ve müslümanlara zafer duygusunu öğreten devletlerden biridir. Yaşantısıyla, kurallarıyla ve inceliğiyle bugün Osmanlıdan kesitler aktarmak istedik.

04

MEI'15

 

 

What most Muslim women who live in different parts of the world, especially in France, complain about is the lack of access to Islamic clothing. Unfortunately, the situation is a lot worse for women in countries other than Turkey. Most Muslim women have been trying to overcome this problem by shopping in Turkey, until Sefamerve was founded and it started to serve all over the world.

02

MEI'15

 

Are you bored of searching for a proper outfit to wear on special occasions or visiting shops desperately but still not being able to find what you have wanted? Sefamerve, which makes your life quite easier by presenting a huge variety of dresses, is there for you with so many options. If you wish, you can shop via credit card, bank transfer or PayPal on sefamerve.com (see Help-Support section on our website for more payment options).

 

 
 
 
 

01

MEI'15

 

 

Allahım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımıda ikrar ederim. Beni affet. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar...
 

30

APR'15

 

Tevbe, haram işledikten sonra, pişman olup, Allahü teâlâdan korkmak, bir daha yapmamaya azmetmek, karar vermektir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: 
(Tevbe, günahtan sonra o günahı bir daha yapmamaktır.) [İ.Ahmed]